Ostim O.S.B. Mah. 100. Yıl Bul. Prestij 55 A,32 Yenimahalle/ ANKARA

Hakkımızda

AG Zırh ve Çelik Sistemleri • HAKKIMIZDA

AG Zırh ve Çelik Sistemleri • HAKKIMIZDA

AG Metal Ailesi, sahip olduğu üretim tecrübesi ve en son teknolojiyi harmanlayarak daima üretim kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır. AG Metal Ailesi ürünlerini başta ülke ihtiyaçlarını karşılayacak yeterlilikte ve uluslararası standartlarda savunma sanayisinin desteklenmesini ve kaliteden taviz vermeden sunmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetine verilen değer gereğince müşteri talep ve beklentilerini karşılayacak kalitede ürünler hazırlamak, satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaya çalışmak birinci önceliktir. Öncelikleri belirlerken müşteri memnuniyetini birinci sıraya koymak toplam kalite yönetiminde kaliteyi en üst düzeyde arttıracak azmi sağlamaktadır. Bu nedenle her zaman sektörünün en kaliteli ürün ve hizmetlerini sağlamaktadır.

AG Metal Ailesi, kalite yönetimi konusunda tüm birim ve personeli ile takım ruhunu esas alarak hedefe ulaşmayı amaçlamaktadır. Üretim kalitesini arttırmanın yolunun son teknoloji cihazlar ve bilgili personel sayesinde olduğu gerçeğinden hareketle AG Metal Ailesi çalışanların bilgi birikimi ve kişisel gelişimini arttıracak eğitimlere yer vermektedir. Eğitim ve öz denetleme mekanizmalarında kaliteyi bir amaç olarak değil üretimin sürekli ve devamlılığını destekleyecek bir araç olarak görmek ve kaliteyi bu kapsamda daima arttırarak üretimde devamlılığı ve kalite istikrarını elde etmeyi amaçlamaktadır. AG Metal Ailesi, her türlü şartta ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden geleceğe ışık tutacak gelişmeleri desteklemekte ve Ar-Ge çalışmalarına bilgi ve kaynak desteğini sürekli sağlamaktadır.

AG Zırh ve Çelik Sistemleri

Referanslarımız

AG Zırh ve Çelik Sistemleri

Sertifikalarımız

Hizmetlerimiz

Çelik İşleme

Çelik İşleme

Çelik İşleme Konusunda Profesyonel Çözümleri Uygun Fiyat ve Kalite İle Üreterek Siz Değerli Müşterilerimize Sunuyoruz, Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın!

CNC Lazer Kesim

CNC Lazer Kesim

CNC Lazer Kesim hizmeti veren AG Zırh firmamızdan çelik plaka kazıma ve kesim hizmeti alabilirsiniz.

Plazma Kesim

Plazma Kesim

CNC Plazma Kesim hizmetimiz ile mükemmel kesim çelik parça üretimi yaptırabilirsiniz. Bilgisayarda tasarlanan parçalar mükemmel şekilde kesim yapılarak hazırlanmaktadır.